Unihut S.A.
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Ślusarz bez doświadczenia

Unihut S.A. Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Firma UNIHUT S.A. posiadająca wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku, działająca w branży: mechanicznej (konstrukcje stalowe i obróbka), energetycznej i elektrycznej poszukuje pracownika na stanowisko:

Ślusarz do przyuczenia

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

•Remont maszyn i urządzeń hutniczych i energetycznych

•Remont budynków oraz instalacji technologicznych i energetycznych

•Regeneracja części podzespołów oraz wykonywanie konstrukcji podzespołów

•Demontaż oraz montaż armatury i urządzeń energetycznych

•Transport technologiczny konstrukcji, maszyn, instalacji i podzespołów

•Obsługa szlifierek, wiertarek, elektronarzędzi oraz pozostałych urządzeń

Wymagania:

•Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

•Umiejętność czytania rysunku technicznego

•Jeżeli nie masz doświadczenia zawodowego- wszystkiego Cię nauczymy

•Umiejętność organizacji własnej pracy

•Zaangażowanie, samodzielność, dokładność

Wybranym kandydatom oferujemy:

•Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

•Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji

•Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

•Wynagrodzenie zasadnicze + premie produkcyjne

•Bony świąteczne

•Dofinansowanie do przedszkoli oraz wczasów pod gruszą

•Ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną

•Darmowy parking.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ