Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 stycznia 2020. Zobacz aktualne

SKK Networks - staż

SKK Kraków
Nie podano
Staż
Umowa zlecenie

Staż w Zespole Sieci – SKK Networks

Miejsce pracy: Kraków, Gromadzka

Poznaj nasz Zespół:

SKK Networks to zespół ekspertów w zakresie systemów sieciowych. Prowadzimy różnorodne projekty dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Nasz Zespół jest bardzo zgrany, razem pracujemy na wspólny sukces. Jest wśród nas czterech inżynierów oraz dwie osoby handlowe.

Co robimy: projektowanie sieci w różnych topologiach, dobór, dostawa i montaż odpowiednich urządzeń, konfiguracja, integracja, modernizacja, serwis i utrzymanie sieci, przeglądy i audyty sieci, rozwiązania chmurowe, hardware-as-a-Service (HaaS)

SKK Networks

Twoje zadania:

  • aktywny monitoring sieci klientów
  • zakładanie projektów u producentów (głównie Cisco)
  • administracja umów serwisowych

Wymagania:

  • podstawowa wiedza na temat zagadnień sieciowych (switching, routing TCP/IP)
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie we wsparciu Klienta

W zamian z przyjemnością zaoferujemy Ci:

  • Dużo nauki i wsparcie doświadczonych mentorów
  • Pracę z kreatywnym zespołem, otwartym na nowe technologie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich zajęć na uczelni
  • Umowa zlecenie
  • Nieograniczoną ilość kawy :)
  • Przyjazną i otwartą atmosferę
  • Dostępny duży parking na terenie biura

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust.1 pkt o RODO.), prowadzonych przez SKK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.