SELKEA
Balice IT
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 grudnia 2020. Zobacz aktualne

Serwisant Laptopów

SELKEA Balice
Nie podano
Praca

SELKEA IT partner FIRMY

Wdrażamy specjalistyczne usługi IT dla biznesu: usuwanie danych elektronicznych, audyt techniczny i wsparcie procesów wymiany sprzętu komputerowego po zakończeniu jego eksploatacji w firmie.

Ludzie to największa wartość naszej firmy. Zespół SELKEA łączy unikalne kompetencje i stałe poszukiwanie „szerszej perspektywy”. Nie uznajemy „nie da się”. Wolimy działać i rozwiązywać problemy. Najlepsza optyka dla nas mieści się out of the box. Dlatego stale rozwijamy ofertę, modyfikujemy zakres działań i szukamy optymalnych propozycji dla naszych klientów i zespołu.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • diagnozowanie i naprawa laptopów
  • diagnozowanie usterek w laptopach
  • wymiana uszkodzonych podzespołów
  • naprawa płyt głównych z wykorzystaniem schematów
  • lutowanie SMT, THT

Poszukiwane kompetencje

  • bardzo dobra znajomość zagadnienia "serwisowania laptopów"
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność samodzielnego zdiagnozowania problemu i rozwiązania go
  • odpowiedzialność i sumienność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • stabilna praca na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole
  • możliwość powiększenia swoich umiejętności i zdobycia nowych doświadczeń
  • długofalową współpracę
  • owoce w biurze
  • szkolenie wprowadzające
  • otwartą komunikację na linii pracownik - przełożony
  • realny wpływ na rozwój działu i przejrzysty zakres działań
  • jasny system motywacyjny
  • pracę w kilkunastoosobowym zespole