TopTalents
Wrocław HR / Rekrutacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 marca 2024. Zobacz aktualne

Serwisant HVAC

Rekrutacja zdalna
TopTalents Wrocław
Nie podano
Praca
Umowa B2B, umowa o pracę

Zakres obowiązków / opis stanowiska

  • przeglądy i bieżącą obsługę serwisową urządzeń,
  • wykonywanie napraw i usuwanie usterek,
  • sporządzanie dokumentacji serwisowej z wykonanych prac.

Wymagania konieczne

  • Min. 3-letnie doświadczenie w serwisie i naprawach urządzeń i instalacji klimatyzacji i wentylacji
  • Znajomość budowy, obsługi i serwisu w/w urządzeń
  • Uprawnienia SEP oraz F-gaz
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość zagadnień oraz chęć poszerzania wiedzy z zakresu HVAC
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole
  • Zaangażowanie i wysoka kultura osobista
  • Sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

  • Dofinansowanie benefitów: prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa/prywatne ubezpieczenie na życie
  • Doświadczony, wspierający zespół
  • Dogodna forma współpracy UoP lub B2B
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Wspólny udział w akcjach charytatywnych i społecznych
  • Płatny system poleceń pracowniczych