Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Serwisant - Dział przygotowania produktu

AMSO Balice
Nie podano
Praca

Czym się zajmujemy

Co robimy?

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją poleasingowego sprzętu komputerowego. To produkty klasy premium, dlatego przykładamy szczególną uwagę do samego procesu sprzedaży. Nasze salony firmowe wyróżniają się nowoczesnym designem oraz przestrzenią pozwalającą czuć się komfortowo zarówno sprzedającym jak i kupującym. Równocześnie z salonami prowadzimy obszerne projekty związane ze sprzedażą e-commerce.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie sprzętu elektronicznego do wysyłki (laptopy, PC, serwery)
  • diagnozowanie drobnych usterek
  • instalacja programów
  • prace magazynowe
  • utrzymanie w porządku powierzonego sprzętu
  • przygotowywanie sprzętu do wystawienia ofert sprzedaży w serwisie aukcyjnym
  • Poszukiwane kompetencje
  • dobra znajomość zagadnień z dziedziny sprzętu IT
  • mile widziane doświadczenie w serwisowaniu laptopów/PC
  • odpowiedzialność
  • sumienność wykonywania powierzonych działań
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilna praca na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole
  • możliwość powiększenia swoich umiejętności i zdobycia nowych doświadczeń
  • długofalową współpracę
  • szkolenie wprowadzające
  • otwartą komunikację na linii pracownik - przełożony
  • realny wpływ na rozwój działu i przejrzysty zakres działań
  • jasny system motywacyjny

Benefity

  • ubezpieczenie grupowe
  • karta MultiSport
  • pakiet medyczny