Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 kwietnia 2021. Zobacz aktualne

Senior Ruby On Rails Developer

TDCM.io Łódź
Nie podano
Praca
Umowa B2B

Jesteśmy doświadczonym zespołem programistów, który realizuje projekty dla klientów między innymi z U.S. w tym z Doliny Krzemowej. Jeżeli jesteś ambitny, ciekawy wyzwań, znasz angielski i chcesz przekonać się jak wygląda praca dla startup’ów z U.K., U.S. Kanady, Australii, to doskonale trafiłeś!

Jakie będą twoje zadania?

  • budowanie, utrzymywanie i optymalizacja aplikacji internetowych,
  • tworzenie i implementacja interfejsów REST API dla aplikacji webowych i mobilnych,
  • wdrażanie aplikacji webowych do usług w chmurze głównie AWS,
  • ulepszanie istniejącej bazy kodu,
  • dzielenie się wiedzą z zespołem,
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości Ruby on Rails (min. 5 lata doświadczenia),
  • doświadczenia w rozwoju oprogramowania zarówno backendowego jak i  frontendowego,
  • bardzo dobrej znajomości JavaScript, HTML, CSS  (mile widziana również znajomość React.js),
  • bardzo dobrej umiejętności posługiwania się takimi narzędziami jak:  RSpec, GIT, Docker,
  • bardzo dobrej znajomości jednej z baz danych SQL (np. PostgreSQL, MySQL),
  • otwartości na wychodzenie poza Ruby on Rails,
  • doświadczenia w pracy z narzędziami takimi jak Slack, JIRA, GitHub,
  • pisania na wysokim poziomie dokumentacji technicznej,
  • znajomości języka angielskiego,  co najmniej na poziomie B2,
  • umiejętności miękkich, głównie komunikacyjnych, które pozwalają na swobodne prowadzenie rozmów z zespołem oraz klientami,
  • mile widziane wyższe wykształcenie techniczne, choć doceniamy również osoby samodoskonalące się,  z zamiłowaniem do programowania

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy realizacji projektów dla zagranicznego klienta z Doliny Krzemowej i UK,
  • możliwość rozwoju w kierunku ścieżki stricte technicznej lub jako Team Leader,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę zdalną,
  • doskonałą atmosferę w pracy,
  • dofinansowanie do karty fit profit

Aplikuj przez formularzhttps://forms.gle/G1UsU9a6VCxdEFkVAoraz wyślij swoje CV w języku angielskim.