CCIG Group Sp. z o.o.
Sosnowiec Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 lutego 2022. Zobacz aktualne

Sekretarka

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Sosnowiec
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Jesteśmy największą w Polsce firmą z branży call i contact center, a nasi współpracownicy odgrywają ważną rolę w osiąganiu sukcesów. Cechuje nas elastyczność, wysoka jakość, dynamika działania i nastawienie na realizację celów.

Twoje zadania:

  • obsługa procesu zatrudnienia - tworzenie kont zleceniobiorców, podpisywanie umów, generowanie wypowiedzeń, obsługa administracyjna współpracowników,
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
  • wsparcie działów firmy w bieżącej pracy,
  • współpraca z lokalnymi dostawcami i instytucjami w zakresie realizacji działań administracyjno - biurowych,
  • organizacja spotkań, obsługa gości,
  • nadzór nad prawidłowym przepływem dokumentów,
  • obsługa poczty, telefonów oraz interesantów na lokalizacji.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci/studentki zaoczne),
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • samodzielność w działaniu i umiejętność współpracy w grupie,
  • dokładność, skrupulatność,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Dla Ciebie:

  • długi okres współpracy :),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • kompleksowe wdrożenie i wsparcie przełożonego,
  • dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta Multisport, owoce, karta rabatowa i ubezpieczenie grupowe,
  • przyjazna atmosfera :)

Jeżeli to ogłoszenie jest dla Ciebie, aplikuj jak najszybciej!