Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 czerwca 2021. Zobacz aktualne

Sales Support Specialist (remote)

Rekrutacja zdalna
TDCM.io Kraków
2900 - 3200zł
Praca
Umowa B2B, umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

  • proaktywne pozyskiwanie klientów zagranicznych,
  • prowadzenie działań sprzedażowych w social media,
  • wsparcie w sprzedaży usług TDCM i/lub usług dla istniejących klientów,
  • identyfikowanie nowych możliwości sprzedaży,
  • wykonywanie czynności administracyjnych związanych z procesem sprzedaży,
  • identyfikowanie i zwiększanie możliwości doskonalenia procesów sprzedażowych,
  • współpraca z Team Leaderem w celu doboru rozwiązań realizujących cel klienta,
  • ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym,
  • wsparcie w przygotowywaniu ofert

Nasze oczekiwania:

Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczy chęć do pracy, a ponadto:

  • dobra znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B1,
  • umiejętność swobodnego poruszania się w serwisie społecznościowym LinkedIn,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • sumienność, rzetelność oraz zaangażowanie w powierzone zadania,
  • umiejętności planowania i dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • pracę zdalną,
  • pracę w młodym kreatywnym zespole,
  • dynamiczne tempo pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej lub B2B,
  • możliwość uzyskania karty sportowej FitProfit