Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 sierpnia 2020. Zobacz aktualne

Sales Representative

Rekrutacja zdalna
TDCM.io Zdalnie
Nie podano
Praca
Umowa B2B, umowa zlecenie

TDCMjest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi IT dla klientów ze Stanów Zjednoczonych. Obecnie planujemy rozwój zespołu sprzedaży i poszukujemy dynamicznych i energicznych kandydatów na stanowisko Sales Representative.

Zakres obowiązków:

  • rozwój portfolio klientów, proaktywne pozyskiwanie klientów zagranicznych
  • badanie potrzeb klienta, organizację i inicjowanie spotkań sprzedażowych
  • wsparcie w sprzedaży usług TDCM i/lub usług dla istniejących klientów
  • identyfikowanie nowych możliwości sprzedaży
  • wykonywanie czynności administracyjnych związanych z procesem sprzedaży
  • raportowanie wyników pracy w systemie CRM
  • wykorzystywanie wiedzy biznesowej do oceny potrzeb klientów
  • identyfikowanie i zwiększanie możliwości doskonalenia procesów sprzedażowych
  • współpraca z Team Leaderem w celu doboru rozwiązań realizujących cel klienta
  • wsparcie w przygotowywaniu ofert

Nasze oczekiwania:

  • doskonała znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • samodzielność, kreatywność i nieszablonowe pomysły
  • sumienność, rzetelność oraz zaangażowanie w powierzone zadania
  • umiejętności planowania i dobrej organizacji czasu pracy
  • mile widziana znajomość branży IT
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu rozmów i przygotowywaniu ofert

Oferujemy:

  • pracę w młodym kreatywnym zespole
  • dynamiczne tempo pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej lub B2B
  • wynagrodzenie podstawowe oraz możliwy atrakcyjny system premiowy, uzależniony od wyników pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • kartę sportową FitProfit