SUPERIOR LOGISTICS
Kraków Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Sales Manager with spanish language

Rekrutacja zdalna
SUPERIOR LOGISTICS Kraków
7000 - 8000zł
Praca
Umowa B2B, umowa zlecenie

Superior Logistics to innowacyjna firma, działająca w branży logistycznej.

Aktywnie rozwijamy się na polskim rynku. Współpracujemy z amerykańskimi firmami logistycznymi, których kluczowym partnerem jest Superior Transportation. Silne relacje międzynarodowe umożliwiają otrzymanie ofert współpracy nie tylko z Superior Logistics, ale również od naszych firm partnerskich.

Jesteśmy wielokulturowym zespołem młodych i energicznych profesjonalistów, oddanych i pełnych entuzjazmu. Inwestujemy w rozwój personalny i zawodowy każdego członka zespołu. Dajemy możliwość nauki zawodu i rozwijania kariery w każdym kierunku, nawet bez doświadczenia zawodowego. Dla naszej firmy każdy pracownik jest największą wartością. Dlatego właśnie nasi pracownicy są dumni z pracy w Superior Logistics i praca sprawia, że są szczęśliwi i spełnieni!

Potrzebujemy dodatkowej osoby do swojego przyjaznego zespołu Superior Logistics ambitnego sales manager'a, który nie boi się nowych wyzwań i jest gotowy do owocnej współpracy o skali międzynarodowej!

Zadania:

  • Pozyskanie nowych klientów na rynku USA poprzez research internetowy
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Tworzenie strategii i ofert sprzedaży usług logistycznych
  • Negocjacja cen, warunków, bieżąca obsługa klienta

Wymagania:

  • Jeżeli masz język angielski w małym palcu – wróżymy Ci szybki rozwój kariery w naszej firmie
  • Wysoki poziom języka hiszpańskiego/ C1
  • Łatwość w nawiązaniu kontaktów
  • Jesteś wielozadaniowy, cechuje Cię dokładność I terminowość

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki (stała stawka + bonusy);
  • Oficjalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub B2B
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego (kursy/szkolenia);
  • Szkoła języka angielskiego oraz sesje coachingowe;
  • Pracę w wygodnym nowoczesnym biurze;
  • Świąteczne paczki;
  • Pizza days;
  • Codzienne smakołyki, świeże owoce, pyszną kawę i herbatę;
  • Przyjazną atmosferę i imprezy firmowe;
  • Pozytywne nastawienie do inicjatyw i pomysłów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.