CCIG Group Sp. z o.o.
Opole Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 grudnia 2022. Zobacz aktualne

Rozwiń skrzydła w sprzedaży!

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Opole
2000 - 4500zł
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko:

Telefoniczny Doradca Klienta.

CCIG Group od 20 lat specjalizuje się w obsłudze klienta oraz wielokanałowej sprzedaży produktów i usług, a także realizuje kluczowe projekty dla największych firm w Polsce i na świecie.

Nie masz problemu w nawiązywaniu kontaktów?

Chcesz zdobyć doświadczenie w sprzedaży?

Jesteś pozytywnie nastawiony na rozwój?

Twoje zadania:

  • analiza potrzeb Klienta i dopasowanie oferty
  • sprzedaż produktów i usług
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

Oczekujemy od Ciebie:

  • dyspozycyjności min. 80-100 godzin w miesiącu
  • komunikatywności
  • zaangażowania w wykonywanie obowiązki
  • chęci rozwijania się w umiejętnościach sprzedażowych.

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie godzinowe 19,70 brutto plus premie
  • elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb
  • kartę rabatową dla naszych pracowników
  • możliwość rozwoju i awansu.