KPMG
Poznań Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Robotic Academy - program praktyk w zespole Intelligent Automation & Rapid Solutions

KPMG Poznań
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona PoznańPoznań
Ikona rodzaj umowyumowa zlecenie

Pasjonujesz się nowymi technologiami oraz sztuczną inteligencją? Robotic Academy to program dla Ciebie!

Razem z ekspertami KPMG będziesz mieć okazję tworzyć rozwiązania informatyczne, które wspierają digitalizację, automatyzację i robotyzację procesów biznesowych.

Weź udział w warsztatach, zdobądź wiedzę i rozpocznij swoją przygodę z botami! Na najlepszych czekają praktyki lub praca w zespole Intelligent Automation & Rapid Solutions

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w projektowaniu i tworzeniu narzędzi (w tym boty RPA, aplikacje low-code) zgodnie z metodyką oraz standardami kodowania
  • udział w analizie procesów biznesowych
  • wsparcie konsultantów w analizie potrzeb biznesowych klienta oraz projektowaniu docelowych modeli biznesowych
  • tworzenie dokumentacji procesów oraz budowanych narzędzi

Oczekujemy:

  • statusu studenta min. III roku lub absolwenta (preferowane uczelnie o profilu technicznym, ścisłym, ekonomicznym)
  • znajomości zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania – wytwarzaniem oraz testowaniem
  • umiejętności analityczne – w tym analizy potrzeb funkcjonalnych / biznesowych dla tworzonych rozwiązań
  • zainteresowania obszarem automatyzacji (RPA) i chęci rozwoju kompetencji w zakresie tworzenia rozwiązań klasy RPA oraz low-code
  • podejścia nastawionego na rozwiązywanie problemów
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • chęci rozwoju w roli doradcy biznesowego / IT oraz podnoszenia własnych kompetencji

Oferujemy:

  • płatne praktyki lub oferta pracy dla najlepszych po zakończeniu programu
  • autorskie warsztaty z ekspertami KPMG
  • voucher na certyfikowane szkolenia
  • certyfikat uczestnictwa w programie
  • ambitne projekty i praca pełna wyzwań
  • wsparcie doświadczonego zespołu

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce