Integral Solutions
Warszawa IT
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 lipca 2021. Zobacz aktualne

Rekruter/ka IT (staż)

Rekrutacja zdalna
Integral Solutions Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Zadania:

  • wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w branży IT,
  • wyszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnych narzędzi rekrutacji,
  • kontakt e-mail oraz telefoniczny z kandydatami, również w języku angielskim,
  • weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji

Wymagania:

  • zainteresowanie tematem rekrutacji oraz branżą IT,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zaangażowanie i chęć do nauki,
  • kreatywność i otwartość na nowe wyzwania

Oferta:

  • elastyczne godziny pracy,
  • wsparcie w zdobywaniu nowych doświadczeń,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość pracy po okresie stażu

The authorized Informatica Corp and KMS Lighthouse distributor in Poland with added value - professional services. Our company is providing, besides licenses, implementation services, trainings, onsite experts etc. We are experienced in project related to DataWarehouses, MDM, data archiving, data replication, data quality, hadoop...