Talent Place
Zdalnie Human Resources / Zasoby ludzkie
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 marca 2021. Zobacz aktualne

Rekruter (zdalny)

Rekrutacja zdalna
Talent Place Zdalnie
Nie podano
Praca dodatkowa
Umowa zlecenie

Czy Ty też masz wrażenie, że rekrutacja powinna stać się bardziej ludzka i jakościowa?

W Talent Place jesteśmy przekonani o tym, że tak powinno być, dlatego budujemy społeczność doświadczonych rekruterów,którzy podzielają naszą wizję i są najlepszymi specjalistami na rynku. Dzięki temu zawsze dostarczamy pozytywny candidate experience i rekrutujemy z niespotykaną na rynku efektywnością.

Naszym marzeniem jest dopasowanie maksymalnej liczby pracodawców i pracowników tak, aby w pełni mogli wykorzystywać swój wzajemny potencjał, bo uważamy, że tylko dobrze dobrany pracownik będzie z satysfakcją i uśmiechem wykonywał swoją pracę!

Aktualnie poszukujemy do naszej społeczności Junior Rekruterów, których rolą będzie wspieranie procesów rekrutacyjnych. Na tym stanowisku będziesz mógł się nauczyć prowadzenia projektów end-to-end bo będziesz współpracować z osobami doświadczonymi.

Także jeśli lubisz ludzi i kontakt telefoniczny sprawia Ci dużo radości, chciałbyś docelowo rozwijać się na ścieżce HRowej to aplikuj do nas!

Czego od Ciebie potrzebujemy:

  • doświadczenia w telefonicznym kontakcie z kandydatami bądź klientami;
  • dyspozycyjności na ok. 15-20h/ w tygodniu (w działania Talent Place możesz zaangażować się na większą ilość czasu, natomiast 15h/tydzień to minimum, którego od Ciebie potrzebujemy);
  • nastawienia na rozwój w obszarze HR;
  • samodzielnego i proaktywnego podejścia do działania;
  • ale przede wszystkim potrzebujemy tego by bliskie były Ci nasze wartości i podejście do rekrutacji!

Twoje zadania:

  • analiza baz kandydatów i wybór najlepszych pasujących do oczekiwanego profilu;
  • kontakt telefoniczny z kandydatami i przeprowadzenie phone screen;
  • koordynowanie procesu aplikacji kandydata.

Co jest u nas atrakcyjne:

  • możliwość pracy w 100% zdalnej, z dowolnego miejsca na ziemi;
  • wynagrodzenie, za każdą pozyskaną aplikację do procesu rekrutacyjnego;
  • wsparcie mentora, który będzie Ci przekazywał wiedzę z zakresu rekrutacji;
  • możliwość awansu na stanowisko Talent Rekrutera;
  • społeczność Rekruterów, w której wymieniamy się wiedzą i inspirujemy się nawzajem!

Rekrutacja to ludzie i ich potrzeby. To firmy i menadżerowie, którzy budują swoje zespoły i potrzebują najlepszych pracowników. To kandydaci, którzy znajdują się w ważnym momencie swojego życia, momencie zmiany pracy. Dlatego chcemy zmieniać sposób działania rynku pracy - na bardziej indywidualny i dający więcej szacunku.

Jeśli też podzielasz nasze zdanie i masz odwagę tworzyć nowe rozwiązania, promować przełomowe i niestandardowe metody rekrutacji i wychodzić poza schematy - dołącz do naszej społeczności i aplikuj już dziś!