Rekruter (zdalny)

Praca dodatkowa
nie podano
Rekrutacja zdalna
Zdalnie

Czy Ty też masz wrażenie, że rekrutacja powinna stać się bardziej ludzka i jakościowa?

W Talent Place jesteśmy przekonani o tym, że tak powinno być, dlatego budujemy społeczność doświadczonych rekruterów, którzy podzielają naszą wizję i są najlepszymi specjalistami na rynku. Dzięki temu zawsze dostarczamy pozytywny candidate experience i rekrutujemy z niespotykaną na rynku efektywnością.

Naszym marzeniem jest dopasowanie maksymalnej liczby pracodawców i pracowników tak, aby w pełni mogli wykorzystywać swój wzajemny potencjał, bo uważamy, że tylko dobrze dobrany pracownik będzie z satysfakcją i uśmiechem wykonywał swoją pracę!

Aktualnie poszukujemy do naszej społeczności Junior Rekruterów, których rolą będzie wspieranie procesów rekrutacyjnych. Na tym stanowisku będziesz mógł się nauczyć prowadzenia projektów end-to-end bo będziesz współpracować z osobami doświadczonymi.

Także jeśli lubisz ludzi i kontakt telefoniczny sprawia Ci dużo radości, chciałbyś docelowo rozwijać się na ścieżce HRowej to aplikuj do nas!

Czego od Ciebie potrzebujemy:

  • doświadczenia w telefonicznym kontakcie z kandydatami bądź klientami;
  • dyspozycyjności na ok. 15-20h/ w tygodniu (w działania Talent Place możesz zaangażować się na większą ilość czasu, natomiast 15h/tydzień to minimum, którego od Ciebie potrzebujemy);
  • nastawienia na rozwój w obszarze HR;
  • samodzielnego i proaktywnego podejścia do działania;
  • ale przede wszystkim potrzebujemy tego by bliskie były Ci nasze wartości i podejście do rekrutacji!

Twoje zadania:

  • analiza baz kandydatów i wybór najlepszych pasujących do oczekiwanego profilu;
  • kontakt telefoniczny z kandydatami i przeprowadzenie phone screen;
  • koordynowanie procesu aplikacji kandydata.

Co jest u nas atrakcyjne:

  • możliwość pracy w 100% zdalnej, z dowolnego miejsca na ziemi;
  • wynagrodzenie, za każdą pozyskaną aplikację do procesu rekrutacyjnego;
  • wsparcie mentora, który będzie Ci przekazywał wiedzę z zakresu rekrutacji;
  • możliwość awansu na stanowisko Talent Rekrutera;
  • społeczność Rekruterów, w której wymieniamy się wiedzą i inspirujemy się nawzajem!

Rekrutacja to ludzie i ich potrzeby. To firmy i menadżerowie, którzy budują swoje zespoły i potrzebują najlepszych pracowników. To kandydaci, którzy znajdują się w ważnym momencie swojego życia, momencie zmiany pracy. Dlatego chcemy zmieniać sposób działania rynku pracy - na bardziej indywidualny i dający więcej szacunku.

Jeśli też podzielasz nasze zdanie i masz odwagę tworzyć nowe rozwiązania, promować przełomowe i niestandardowe metody rekrutacji i wychodzić poza schematy - dołącz do naszej społeczności i aplikuj już dziś!