„SONOMED" MARTA KWIATOŃ-DUNIN
Smolec Medycyna / Farmaceutyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 maja 2022. Zobacz aktualne

Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny

„SONOMED" MARTA KWIATOŃ-DUNIN Smolec
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa
Umowa o pracę, umowa zlecenie

Centrum Medyczne Sonomed w Smolcu (pod Wrocławiem) zatrudni osobę na stanowisko Rejestratorki medycznej/ Rejestratora medycznego.

Opis stanowiska pracy:

  • bezpośrednia obsługa pacjentów,
  • prowadzenie terminarza wizyt,
  • prezentowanie oferty,
  • budowanie przyjaznych relacji z pacjentami
  • praca z dokumentacją medyczną
  • przyjmowanie płatności za wykonane usługi, wystawianie dokumentów sprzedaży, dokonywanie rozliczeń
  • stała współpraca z personelem medycznym

Od kandydatów oczekujemy

  • dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności szybkiego uczenia się,
  • zdolności budowania długotrwałej relacji z pacjentem oraz w zespole współpracowników
  • szukamy osób komunikatywnych, które lubią pracę z drugim człowiekiem