CCIG
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 września 2021. Zobacz aktualne

Recruitment Specialist

CCIG Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B

Łączy nas to co nas różni, dlatego nasze zespoły tworzą ludzie, którzy są i potrafią być sobą. Od 2002 roku jako CCIG GROUP zdobyliśmy doświadczenie w realizacji projektów w ponad 20 językach na kluczowych dla biznesu rynkach zagranicznych i stale się rozwijamy, a nasze doświadczenie buduje zespół wykwalifikowanych konsultantów telefonicznych specjalizujący się w obsłudze klienta multilingual. W związku z dynamicznym rozwojem projektów międzynarodowych poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Recruitment Specialist.

Twoje zadania:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska konsultantów z j. obcym,
  • kreowanie i realizacja komunikacji rekrutacyjnej na rynku, dobór źródeł pozyskiwania kandydatów, zamieszczanie ogłoszeń,
  • weryfikacja, selekcja kandydatów, przeprowadzanie wywiadów i spotkań rekrutacyjnych, ofertowanie kandydatów,
  • pozyskiwanie kandydatów metodą direct search,
  • współpraca z lokalnymi dostawcami i instytucjami w zakresie realizacji działań rekrutacyjnych,
  • ścisła współpraca z Działem Biznesu w zakresie rekrutacji na stanowiska konsultanckie.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość j. angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego lub innego j. obcego,
  • wykształcenia wyższe lub w trakcie studiów,
  • doświadczenia w pracy na podobnych lub pokrewnych stanowiskach w Dziale HR min 2 lata,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność, otwartość,
  • samodzielność, doskonała organizacja pracy, dynamika w działaniu, kreatywne myślenie,
  • silna orientacja na cel.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku przy rozwoju projektów językowych,
  • długoterminowa współpraca i stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dodatkowe szkolenia,
  • dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta Multisport, owoce, ubezpieczenie grupowe.