Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 lipca 2022. Zobacz aktualne

Recepcjonistka / Recepcjonista

Lavoro Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Firma Lavoro Sp. z o.o. poszukuje w Warszawie osób na stanowisko

Obowiązki:

  • Obsługa recepcji
  • Kontakt z klientem obcojęzycznym
  • Zadania administracyjne związane z funkcjonowaniem biura
  • Przyjmowanie gości biznesowych
  • Obsługa korespondencji i dokumentacji, oraz centrali telefonicznej
  • Koordynowanie przepływu dokumentacji i jej archiwizacja
  • Przygotowywanie spotkań biznesowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Zdolności organizacyjne pracy własnej (umiejętność planowania, ustalania priorytetów)
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Prezencja oraz kultura osobista
  • Umiejętność odnajdywania się w różnych sytuacjach
  • Rzetelność
  • Otwartość oraz komunikatywność
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV za pośrednictwem portalu.

Prosimy o dołączenie klauzuli, dotyczącej przetwarzania danych osobowych w celach rekrutacyjnych, o treści dostępnej na naszej stronie internetowej www.lavoro.com.pl