Teleperformance Polska
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 lutego 2022. Zobacz aktualne

Real Time Specialist

Teleperformance Polska Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę, umowa zlecenie

Twój zakres obowiązków:

  • Monitorowanie i kontrola kolejki połączeń oraz przerw na kanałach obsługi klienta,
  • Weryfikacja grafików oraz obecności/nieobecności pracowników,
  • Analiza, modyfikacja oraz optymalizacja grafików zgodnie z potrzebami projektu,
  • Planowanie oraz wprowadzanie dziennych aktywności/wydarzeń (np. treningi, spotkania, coaching, nadgodziny, itp.) w programie Nice IEX WFM we współpracy z trenerami, działem jakości oraz operacją,
  • Sporządzanie, monitorowanie, aktualizowanie i raportowanie wyników projektu, np. odchylenia grafikowe, nadgodziny, produktywność, itp.,
  • Uczestniczenie w spotkaniach dotyczących grafiku i działań strategicznych oraz przedstawianie szczegółowych danych, niezbędnych do planowania,
  • Bieżąca współpraca z operacją i działem HR.

Czego oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego (B2) oraz języka polskiego,
  • Dobrej znajomości funkcji arkusza Excel,
  • Podstawowej znajomości polskiego prawa pracy,
  • Znajomość Nice IEX będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i podejmowania samodzielnych decyzji.

To oferujemy:

  • Umowę o pracę (lub inną formę współpracy według preferencji),
  • Rozwój (wewnętrzne procesy wymiany wiedzy i doświadczeń, budżet szkoleniowy),
  • Świetnych graczy zespołowych – współpraca, wzajemna pomoc, wymiana wiedzy i doświadczeń – to nasza codzienność!
  • Współpracę opartą na zaufaniu i profesjonalizmie, imprezy i wyjazdy firmowe, pakiet medyczny i sportowy i wiele innych,
  • Kariera w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych.