Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 maja 2023. Zobacz aktualne

PZU - telefoniczna obsługa obecnych klientów

Rekrutacja zdalna
PZU Warszawa
23 - 28zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Twoje zadania:

  • odbieramy połączenia przychodzące od klientów
  • udzielamy informacji na temat zawartych ubezpieczeń
  • rejestrujemy w systemie informacje podane przez klientów
  • informujemy o stopniu realizowanej sprawy
  • dbamy o dobre relacje z naszymi klientami i współpracownikami
  • współpracujemy z innymi zespołami i pracownikami Grupy PZU

  • jesteś komunikatywny/-a
  • zależy Ci na rozwoju i chcesz nabywać nowe kompetencje
  • sprawnie obsługujesz komputer
  • chcesz współpracować z nami przez minimum 130 h w miesiącu
  • masz min. średnie wykształcenie

W zamian zapewniamy:

  • szkolenie wstępne, które przygotuje Cię do pracy (nie musisz mieć doświadczenia)
  • stawkę godzinową 23-28 zł brutto/h od początku trwania umowy
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, dzięki której to Ty decydujesz kiedy jesteś dostępny/-a i możesz dostosować harmonogram do innych planów
  • nieograniczony dostęp do wewnętrznych ofert pracy w Grupie PZU
  • możliwość rozwoju poprzez udział m.in. w inicjatywach, warsztatach, szkoleniach
  • bezpłatny dostęp do nowoczesnej siłowni w naszej lokalizacji przy Rondzie Daszyńskiego 4, czynnej 7 dni w tygodniu w godzinach 6:00 - 23:00
  • komfortowe biuro przy ul. Konstruktorskiej 13

Forma procesu rekrutacji:

możesz zdecydować, czy na rozmowę rekrutacyjną chcesz przyjechać do naszego biura przy ul. Konstruktorskiej 13, spotkać się na platformie MS Teams, czy porozmawiać telefonicznie. Forma rozmowy nie ma wpływu na wynik rekrutacji.

Kilka słów o nas:

  • w zeszłym roku awansowało z naszych Centrów Obsługi Klienta ponad 200 osób (do IT, obsługi szkód, biur produktowych, HR, w tym na stanowiska menedżerskie)
  • w każdym miesiącu organizujemy kilka inicjatyw, w których możesz wziąć udział zarówno od strony uczestnika, jak i współorganizatora
  • u nas masz możliwość rozwoju pasji, osobowości i umiejętności przydatnych w życiu prywatnym i zawodowym na różnych warsztatach, w których uczestnictwo jest wliczane do Twoich płatnych godzin (uczysz się, rozwijasz i zarabiasz)
  • jeśli lubisz pomagać innym, to możesz włączyć się do naszych działań wolontariackich na rzecz potrzebujących osób i zwierzaków
  • mamy dostęp do platformy zniżkowej, na której możemy zakupić bilety na wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, sportowe, czy nawet weekend w SPA w niższych cenach
  • dbamy o #DobryStan organizując inicjatywy wspierające i edukujące z zakresu wellbeingu