Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 marca 2021. Zobacz aktualne

Python Developer

Vewd Wrocław
Nie podano
Praca
Nawet jeśli o nas jeszcze nie słyszałeś, to jest możliwe, że efekty naszej pracy oglądasz na co dzień . Od ponad 16 lat tworzymy oprogramowanie na SmartTV oraz inne urządzenia embedded, jak Set - top box (m.in. dla Sony, Samsung, Philips, TiVo, Verizon). Istnieje duża szansa, że korzystasz z naszej technologii sięgając po pilota i wybierając na telewizorze np. Youtube. W tym roku! Zaciekawiony? znajdziesz więcej informacji o historii firmy, a o naszych produktach. Nasz bogaty stos technologiczny składa się z : gRPC, aiohttp, GraphQL, Django, PostgreSQL, Redis, Solr, Elasticsearch, RabbitMQ, Celery, Docker, Kubernetes, Helm, Git, GitLab, GitLab CI, ELK stack, Jaeger, Sentry, AWS (EC2, S3, LB, RDS, ElastiCache, ElasticSearch…), HashiCorp Vault.Poszukujemy fajnych kolegów/koleżanek, którzy dołączą do naszego wrocławskiego zespołu :).
Będzie Ci z nami dobrze, jeśli:

  • Masz ponad 2 - letnie doświadczenie w programowaniu w Pythonie
  • Rozumiesz protokół HTTP 
  • Znasz dobrze wybraną relacyjną bazę danych (preferowany PostgreSQL)
  • Posiadasz doświadczenie w budowaniu usług backendowych dla aplikacji webowych (zwłaszcza web API i usług RESTful)
  • Masz doświadczenie w pracy z Dockerem i / lub powiązanymi narzędziami
  • Znasz luki w zabezpieczeniach sieci i masz sposoby by im zapobiec
  • Masz opanowany j. angielski na poziomie B2/C1

  • Za co możesz dostać dodatkowe plusy?

  • Wiedzę na temat wyszukiwarek 
  • Posiadane doświadczenie z mikroserwisami
  • Znajomość nowoczesnych protokołów sieci (OAuth 2.0, OIDC itp.)
  • Doświadczenie z AWS
  • Gdy Twoja rekrutacja przebiegnie pomyślnie, to będziesz: 
  • Rozwijać skrzydła pracując przy złożonym projekcie wspólnie z tymi, którzy znają się swoim fachu - stawiamy na rozwój i dzielenie się wiedzą!
  • Widzieć efekty swojej pracy - oprogramowanie, które tworzymy znajdziesz w telewizorach wielu znanych marek na całym świecie 
  • Po pandemii pracować w przestrzeniach, które umożliwiają skupienie oraz efektywną komunikację (nie mamy open space!)
  • Czy to już wszystko? Zdecydowanie nie! Mamy pokaźny pakiet benefitów, do którego przywykliśmy na tyle, że często zapominamy się nim chwalić ;). A więc będziesz:
  • Mieć możliwość skorzystania z pakietów Multisport oraz Medicover
  • Korzystać z karty lunchowej
  • Sprawdzać swoje zdolności motoryczne uczestnicząc w zdalnych zajęciach jogi 
  • Korzystać z zajęć z j. angielskiego, jeśli będziesz widział taką potrzebę
  • Zdalne imprezy integracyjne udowodnią Ci, że potrafimy nie tylko razem pracować, ale i świetnie się bawić! 
  • Przekonasz się, co kryje się za hasłami: “piwny czwartek” , czy "poranna kawa" ;)

  • Nie chcesz od razu wysyłać nam swojego CV? Odezwij się do naszej rekruterki, Olgi, przez i zadaj pytania, które Cię nurtują. Nie jesteś przekonany do tego rozwiązania? To mamy extra propozycje:

  • Zobacz, z jakimi zadaniami możesz się zmierzyć, gdy do nas dołączysz:
  • Poznaj nas lepiej poprzez obejrzenie z naszymi pracownikami opowiadającymi o produktach, kulturze organizacji i naszych codziennych wyzwaniach :).

  • Jesteś gotów, by nas lepiej poznać?

    Podobne oferty

    Nokia
    Wrocław
    Nie podano
    Informacja dotycząca plików cookies
    Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
    Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij