Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 kwietnia 2021. Zobacz aktualne

Python Developer

Akanza Lublin
Nie podano
Praca

Zakres obowiązków

  • tworzenie stron, serwisów, aplikacji internetowych opartych o Django Framework oraz autorskie rozwiązania
  • rozwijanie istniejącego oprogramowania
  • integracja zewnętrznych systemów informatycznych
  • wymiana doświadczeń wewnątrz zespołu i uczenie się nowych technologii oraz nowych metod programowania

Wymagania

  •  minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka Python w wersji 3.x
  • średnio-zaawansowana znajomość technologii frontendowych: Javascript ES6, CSS (SASS), HTML5
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych i Redis
  • bardzo dobra znajomość Django Framework, Celery
  • dobra znajomość Docker i Docker Compose
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (w piśmie i mowie)
  • dobra znajomość git oraz git-flow
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • pracę przy wymagających projektach łączących różny zakres technologii
  • doświadczenie w międzynarodowych projektach
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania