Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 lutego 2021. Zobacz aktualne

Przedstawiciel handlowy

Rekrutacja zdalna
FG Energy Toruń
Nie podano
Praca
Umowa B2B

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami
  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie
  • Obsługa klientów z bazy dostarczanej przez Call Center
  • Podpisywanie oraz przygotowywanie umów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku spółk

Nasze wymagania

  • Zapał do pracy i nastawienie na sukces
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Motywacja do realizowania celu
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Każdemu handlowcowi umawiamy 5 spotkań dziennie – brak elementu pozyskiwania klientów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa 5000 zł netto + premia
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód i telefon
  • Elastyczny grafik pracy
  • Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe