AUTO1 Polska
Lublin Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 kwietnia 2021. Zobacz aktualne

Przedstawiciel handlowy

AUTO1 Polska Lublin
Nie podano
Praca

AUTO1 Group jest europejskim leaderem online'owych giełd samochodów używanych. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 30 000 sprawdzonych samochodów używanych. Warszawskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach bałtyckich i na Bałkanach. Tylko w 2019 roku AUTO1 Group sprzedała ponad 619 000 samochodów używanych (z przychodem 3,5 miliarda euro), a od 2012 roku sprzedaliśmy ich już ponad 2 000 000! W całej grupie zatrudniamy obecnie ponad 4 200 osób.

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie - wyślij aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Przedstawiciel handlowy jako pierwszy nawiązuje kontakt z naszymi partnerami biznesowymi. Zapoznaje ich z działaniem platformy jak i całej AUTO1 Group. Pomaga w dokonywaniu najlepszych zakupów dostosowanych do potrzeb naszego klienta. Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży, a kontakt z klientem nie jest Ci obcy - to praca dla Ciebie.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Pozyskiwanie potencjalnych kupców w sektorze motoryzacyjnym w ramach obszaru sprzedażowego
  • Prezentacja firmy i dedykowanej jej platformy handlowej
  • Rozwijanie i pogłębianie długoterminowych relacji handlowych z partnerami biznesowymi
  • Przedstawianie najlepszych ofert kupcom, analiza ich oczekiwań i dostosowywanie oferty do ich strategii zakupowej
  • Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenia w sprzedaży telefonicznej i pozyskiwania partnerów biznesowych (B2B)
  • Zainteresowania branżą motoryzacyjną
  • Profesjonalnego podejścia do partnerów, dobrej organizacja pracy, chęci realizacji celów
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • Wysokiej odpowiedzialności, ponadprzeciętnego zaangażowania oraz samodzielności w działaniu
  • Co my oferujemy Tobie?

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej
  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem i nieograniczonym systemem prowizyjnym
  • Pracę w pozytywnym, zmotywowanym zespole z płaską ścieżką decyzyjną
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)
  • Brzmi interesująco? Prześlij nam swoje CV!