AUTO1 Polska
Lublin Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 listopada 2020. Zobacz aktualne

Przedstawiciel handlowy

AUTO1 Polska Lublin
Nie podano
Praca

AUTO1 Polska jest częścią prężnie rozwijającej się AUTO1 Group - jednej z najszybciej rosnących, posiadającej wiele kanałów sprzedaży oraz wiodącej pod względem technologii platformy handlowej. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 50 000 samochodów używanych (w tym codziennie ponad 3000 nowych). Warszawskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach bałtyckich i na Bałkanach. Tylko w zeszłym roku AUTO1 Group sprzedała ponad 420 000 samochodów używanych.

Przedstawiciel handlowy jako pierwszy nawiązuje kontakt z naszymi partnerami biznesowymi. Zapoznaje ich z działaniem platformy jak i całej AUTO1 Group. Pomaga w dokonywaniu najlepszych zakupów dostosowanych do potrzeb naszego klienta. Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży, a kontakt z klientem nie jest Ci obcy - to praca dla Ciebie.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Pozyskiwanie potencjalnych kupców w sektorze motoryzacyjnym w ramach obszaru sprzedażowego
  • Prezentacja firmy i dedykowanej jej platformy handlowej
  • Rozwijanie i pogłębianie długoterminowych relacji handlowych z partnerami biznesowymi
  • Przedstawianie najlepszych ofert kupcom, analiza ich oczekiwań i dostosowywanie oferty do ich strategii zakupowej

Co możesz nam zaoferować?

  • Doświadczenia w sprzedaży telefonicznej i pozyskiwania partnerów biznesowych (B2B)
  • Zainteresowania branżą motoryzacyjną
  • Profesjonalnego podejścia do partnerów, dobrej organizacja pracy, chęci realizacji celów
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • Wysokiej odpowiedzialności, ponadprzeciętnego zaangażowania oraz samodzielności w działaniu

Co my oferujemy Tobie?

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej
  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem i nieograniczonym systemem prowizyjnym
  • Pracę w pozytywnym, zmotywowanym zespole z płaską ścieżką decyzyjną
  • Benefity pozapłacowe (drużyna piłki nożnej, karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)

Brzmi interesująco? Prześlij nam swoje CV.