Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 listopada 2020. Zobacz aktualne

Przedstawiciel handlowy

FG Energy Lublin
3000 - 7000zł
Praca
Umowa o pracę

FG Energy jest nową spółką fotowoltaiczną, wchodzącą na rynek w Polsce. Poszukujemy osoby, która jest zdecydowana stworzyć z nami prężnie funkcjonującą, nowoczesną organizację oraz uczestniczyć w rozwoju bardzo ciekawego start - upa, który ma realne szanse stać się jednym z liderów polskiego rynku PV.

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

 ·      Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami

·      Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie

·      Obsługa klientów z bazy dostarczanej przez Call Center

·      Podpisywanie oraz przygotowywanie umów

·      Kreowanie pozytywnego wizerunku spółki

Wymagania:

·      Zapał do pracy i nastawienie na sukces

·      Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy

·      Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

·      Motywacja do realizowania celu

·      czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·     Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa 3000 zł netto + premia

·      Niezbędne narzędzia pracy: samochód i telefon

·      Elastyczny grafik pracy

·      Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe

·      Każdemu handlowcowi umawiamy 5 spotkań dziennie – brak elementu pozyskiwania klientów

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".