Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Projektant/wdrożeniowiec systemów opartych na QGIC oraz CAD - Projektant_Planista_SOF//11/2020

Softelnet Kraków
Nie podano
Praca

Softelnet jest producentem oraz dostawcą zaawansowanych rozwiązań i usług informatycznych, przeznaczonych dla przedsiębiorstw planujących usprawnienie realizowanych procesów biznesowych. Firma działa od 2001 roku. Od początku istnienia koncentruje się na wykonywaniu dedykowanych systemów IT, które znajdują swoje zastosowanie głównie w telekomunikacji.

WYMAGANIA

  • znajomość takich programów jak QGIS i FreeCAD,
  • mile widziana osoba po kierunku Geodezja i Kartografia / Telekomunikacja / Informatyka lub pokrewne lub studenci ostatnich lat,
  • łatwość w pisaniu dokumentacji,
  • praca w zespole, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej i analitycznej,
  • zaangażowanie, dokładność, solidność, komunikatywność,
  • własna inicjatywa i kreatywność,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wdrażanie systemów telekomunikacyjnych opartych na QGIS, FreeCAD, PostGIS (https://ksavinetworkinventory.com),
  • projektowanie sieci telekomunikacyjnych FTTH (generowanie odpowiedniej dokumentacji, planowanie),
  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej oraz dokumentacji użytkownika w języku polskim i angielskim,
  • przygotowywanie danych wdrożeniowych wg indywidualnych potrzeb klienta,
  • bezpośredni kontakt z klientem,
  • możliwość przeprowadzania warsztatów i szkoleń dla polskich i zagranicznych firm,
  • testowanie systemów telekomunikacyjnych.

DODATKOWE INFORMACJE

  • uczestnictwo w szkoleniach z zakresu wiedzy o telekomunikacji,
  • Możliwość odbycia stażu a później pracy,
  • systematyczny rozwój,
  • bliski kontakt z integratorami rozwiązań IT, osobami tworzącymi oprogramowanie firmy Softelnet,
  • współpracę z firmami telekomunikacyjnymi,
  • dostęp do najnowszych technologicznie rozwiązań,
  • biuro zlokalizowane blisko miasteczka AGH,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy przesłać CV za pomocą formularza aplikacyjnego. W temacie wiadomości proszę podać nr ref.: Projektant_Planista_SOF//11/2020.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Niniejszym udzielam zgody na przekazanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do Softelnet S.A. ul. J. Lea 114, 30-133 Kraków, Softelnet spółka akcyjna sp.k. ul. J. Lea 114, 30-133 Kraków, Global Softelnet spółka akcyjna sp. k. ul. J. Lea 114, 30-133 Kraków. Jednocześnie udzielam Spółkom zgody na przetwarzanie moich wyżej wymienionych danych osobowych, załączonych do niniejszego dokumentu dla celów związanych z ich procesem rekrutacji teraz i w przyszłości. Zostałem poinformowany o fakcie, iż nie mam obowiązku wyrażenia zgody na powyższe przetwarzanie moich danych osobowych oraz że mam prawo do dostępu do moich danych i ich poprawiania. "