CCIG Group Sp. z o.o.
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Projekt Gamingowy - Obsługa ticketow, j.angielski i polski

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Studencie, studentko poszukujesz pracy?

To świetnie się składa!! Mamy dla Ciebie super ofertę!

Język angielski, polski- posługujesz się tymi językami na poziomie B2/C1?

Chcesz rozwijać swoje umiejętności językowe przy obsłudze klienta na projekcie gamingowym?

Zaaplikuj do nas już dziś!

Miejsce pracy - Warszawa!

Rozpoczynamy pracę od 18.07! Nie zwlekaj!

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Twoje zadania na projekcie:

  • obsługa zgłoszeń graczy symulatora 3D,
  • rozpoznawanie potrzeb klienta,
  • nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • aktywna gra na aplikacji.

Wymagania:

  • znajomość języków: angielskiego i polskiego na poziomie B2 lub wyższym,
  • dyspozycyjność w godzinach przynajmniej 100h - 120h w miesiącu (godziny pracy projektu to: pn - pt 17.00 - 7.00, weekendy i święta 24h),
  • łatwość nawiązywania pozytywnych relacji,
  • wysoka kultura osobista,
  • zorientowanie na potrzeby klienta i dbałość o szczegóły,
  • jesteś pasjonatem gier symulatorów 3D lub chcesz nim zostać ;).

Znajomość języka ukraińskiego lub/i rosyjskiego będzie dodatkowym atutem!

Oferujemy Ci w zamian:

  • Stałe wynagrodzenie + atrakcyjne bonusy do każdej godziny,
  • dodatkowy pakiet benefitów: karta Multisport, dodatkowy pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie,
  • pakiet szkoleń zakończony certyfikatem, który przygotuje Cię do samodzielnej pracy,
  • możliwość rozwoju w strukturze firmy - rozwijamy się, a Ty razem z nami!
  • praca w międzynarodowym zespole.