SEO4.net
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 grudnia 2019. Zobacz aktualne

Project Manager projektów SEO

SEO4.net Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Poszukujemy Project Managera, który będzie zajmować się sprawnym prowadzeniem projektów SEO oraz wsparciem klientów w ramach tych projektów.

Stanowisko to łączy wiedzę i rozwój w zakresie strategii SEO, PPC, content marketingu i analityki z prowadzeniem projektów, a także obszarem kontaktu z klientami firmy. Wymaga zatem z jednej strony doskonałej organizacji pracy, wysokiej komunikacji, otwartości i nastawienia na klienta, a z drugiej chęci rozwijania się w strategiach skutecznej promocji w internecie.

Na tym stanowisku dbasz, aby nasi obecni klienci otrzymywali wszelkie informacje, jakich potrzebują. Zlecasz zadania, pilnujesz ich terminowego wykonania i bierzesz udział w przygotowywaniu strategii dla klientów.

Główne zadania na tym stanowisku

  • przygotowywanie i nadzorowanie strategii działań w ramach prowadzonych projektów,
  • zlecanie zadań współpracownikom/specjalistom z zespołu w ramach prowadzonych projektów,
  • kontrola zleconych zadań, dbanie o terminowe realizacje prac,
  • zarządzanie budżetem klienta,
  • udzielanie wsparcia klientom poprzez odpowiadanie na ich zapytania mailowe i telefoniczne,
  • raportowanie działań.

Wymagania

  • (podstawowa) znajomość zagadnień SEO, SEM,
  • (podstawowa) znajomość zagadnień z obszaru content marketingu i analityki internetowej,
  • podstawowa wiedza techniczna, pozwalająca na płynny dialog ze specjalistami i klientami,
  • umiejętność zarządzania projektami i realizacji zadań,
  • umiejętność biznesowego kontaktu z klientem;
  • wysoka kultura osobista;
  • otwartość i chęć pracy z klientem;
  • samodzielność i dynamizm działania (jeśli trzeba zadzwonić do Klienta, to robisz to już, a nie planujesz zadzwonić za godzinę);
  • dobra organizacja pracy (zawsze wiesz na jakim etapie zadania jesteś i ile mniej więcej Ci ono jeszcze zajmie);
  • łatwość nawiązywania relacji;
  • nastawienie na klienta (kiedy rozmawiasz z klientem myślisz “jak mogę mu pomóc” a nie “czego on znów chce”);
  • uśmiechu i entuzjazmu – klienci lubią pozytywne osoby 🙂;
  • zainteresowanie nowinkami technologicznymi (śledzisz trendy i wykorzystujesz możliwości nowych technologii nawet w prywatnym życiu);

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników;
  • benefity: prywatne ubezpieczenie medyczne, pakiet Multisport, wyjazdy integracyjne i wejściówki do krakowskiego ZOO;
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi SEO i innych wspomagających produktywność;
  • biuro w centrum Krakowa z dogodnym dojazdem; w okolicy sklepy, lunch bary;
  • udział w rozwoju firmy w zakresie budowania konkurencyjnej oferty na rynku SEO;
  • wsparcie pasjonatów, którzy kochają to co robią.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim opisem doświadczenia