nazwa.pl
Kraków IT
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 maja 2021. Zobacz aktualne

Programista Systemowy

nazwa.pl Kraków
Nie podano
Praca

JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY:

  • pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
  • wdrożenie do pracy poprzez szkolenia
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • umowę o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji)
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w konferencjach szkoleniach
  • możliwość awansu na wyższe stanowiska oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • zniżki na usługi nazwa.pl oraz pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, ub. medyczne, cykliczne niespodzianki, imprezy integracyjne i in.)
  • komfortową lokalizację biura w Czyżynach lub możliwość pracy zdalnej

PROFIL KANDYDATA:

  • posiadasz dobrą znajomość systemu Linux
  • masz doświadczenie w budowie i utrzymywaniu systemów back-end’owych
  • masz doświadczenie w programowaniu w Python /Perl
  • znasz GIT, Bash
  • posiadasz znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP)
  • Atutem będzie jeśli:
  • masz doświadczenie w debuggowaniu aplikacji napisanych w języku C, C++
  • pracowałeś/aś w przy złożonych i rozproszonych systemach

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • rozwój i tworzenie backend’owych aplikacji pracujących w środowisku Linux.
  • projektowanie architektury systemów i aplikacji
  • rozwiązywanie problemów w aplikacjach i naprawę błędów
  • praca z technologiami: OpenStack, ELK, ZOOKeeper, RabbitMQ, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM