Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 listopada 2020. Zobacz aktualne

Programista React

Comarch Kraków
Nie podano
Praca

Dołącz do naszego zespołu projektantów jako Programista React i bierz czynny udział w procesie tworzenia produktów cyfrowych. Nasz zespół nieustannie poprawia użyteczność, wygląd i ogólne doświadczenia użytkowników. Projektuj z nami systemy, aplikacje oraz procesy dla naszych klientów.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Minimum 2 lata doświadczenia z biblioteką React
  • Znajomość:
  • JavaScript (ES6+) i TypeScript
  • systemu kontroli wersji GIT
  • Umiejętność:
  • stylowania aplikacji: CSS3, Sass/LESS
  • wykorzystania narzędzi: Webpack/NPM
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane:
  • Znajomość React Native, Node.js i jego ekosystemu, Docker
  • Wiedza na temat budowania layoutów przy użyciu Flexbox

TWOJE ZADANIA

  • Implementacja komponentów GUI dla aplikacji mobilnych
  • Tworzenie usług pomocniczych w Node.js

DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów