Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 listopada 2020. Zobacz aktualne

Programista PostgreSQL

Softelnet Kraków
Nie podano
Praca

Firma Softelnet poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku Programista PostgreSQL. Stanowisko oferuje perspektywę wykorzystania wiedzy i umiejętności technicznych w ramach systemu Geospatial Network Inventory autorstwa Softelnet (https://ksavinetworkinventory.com). Praca w naszej firmie da Ci możliwości tworzenia algorytmów o różnym poziomie złożonosci, współpracę z doświadczonym personelem z którym będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności techniczne i analityczne oraz interesującą współpracę z firmami telekomunikacyjnymi w Polsce i za granicą. W przyszłości masz otwartą ścieżkę kariery w kierunkach: projektanta baz danych, analityka, specjalisty ds. programowania i wdrożeń.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • programowanie aplikacji i integracja systemów przy użyciu SQL, pgSQL, PostGIS.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z obszaru informatyki lub studenci ostatnich lat,
  • minimum dobra znajomość baz danych (najlepiej PostgreSQL) oraz języków SQL, pgSQL,
  • samodzielność, kreatywność, gotowość do nauki.
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziana osoba:

  • będąca pasjonatem tematu bądź absolwentem kierunku informatycznego lub pochodnego,
  • komunikatywna i solidna,
  • ambitna, odpowiedzialna i kreatywna.

Oferujemy:

  • pracę nad ciekawymi technologicznie projektami,
  • możliwość nauki technologii i rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • wewnętrzne indywidualne szkolenia.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Niniejszym udzielam zgody na przekazanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do Softelnet S.A. ul. J. Lea 114, 30-133 Kraków, Softelnet spółka akcyjna sp.k. ul. J. Lea 114, 30-133 Kraków, Global Softelnet spółka akcyjna sp. k. ul. J. Lea 114, 30-133 Kraków. Jednocześnie udzielam Spółkom zgody na przetwarzanie moich wyżej wymienionych danych osobowych, załączonych do niniejszego dokumentu dla celów związanych z ich procesem rekrutacji teraz i w przyszłości. Zostałem poinformowany o fakcie, iż nie mam obowiązku wyrażenia zgody na powyższe przetwarzanie moich danych osobowych oraz że mam prawo do dostępu do moich danych i ich poprawiania. "