Programista PostgreSQL

Praca
nie podano
Kraków

Firma Softelnet poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku Programista PostgreSQL. Stanowisko oferuje perspektywę wykorzystania wiedzy i umiejętności technicznych w ramach systemu Geospatial Network Inventory autorstwa Softelnet (https://ksavinetworkinventory.com). Praca w naszej firmie da Ci możliwości tworzenia algorytmów o różnym poziomie złożonosci, współpracę z doświadczonym personelem z którym będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności techniczne i analityczne oraz interesującą współpracę z firmami telekomunikacyjnymi w Polsce i za granicą. W przyszłości masz otwartą ścieżkę kariery w kierunkach: projektanta baz danych, analityka, specjalisty ds. programowania i wdrożeń.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • programowanie aplikacji i integracja systemów przy użyciu SQL, pgSQL, PostGIS.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z obszaru informatyki lub studenci ostatnich lat,
  • minimum dobra znajomość baz danych (najlepiej PostgreSQL) oraz języków SQL, pgSQL,
  • samodzielność, kreatywność, gotowość do nauki.
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziana osoba:

  • będąca pasjonatem tematu bądź absolwentem kierunku informatycznego lub pochodnego,
  • komunikatywna i solidna,
  • ambitna, odpowiedzialna i kreatywna.

Oferujemy:

  • pracę nad ciekawymi technologicznie projektami,
  • możliwość nauki technologii i rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • wewnętrzne indywidualne szkolenia.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Niniejszym udzielam zgody na przekazanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do Softelnet S.A. ul. J. Lea 114, 30-133 Kraków, Softelnet spółka akcyjna sp.k. ul. J. Lea 114, 30-133 Kraków, Global Softelnet spółka akcyjna sp. k. ul. J. Lea 114, 30-133 Kraków. Jednocześnie udzielam Spółkom zgody na przetwarzanie moich wyżej wymienionych danych osobowych, załączonych do niniejszego dokumentu dla celów związanych z ich procesem rekrutacji teraz i w przyszłości. Zostałem poinformowany o fakcie, iż nie mam obowiązku wyrażenia zgody na powyższe przetwarzanie moich danych osobowych oraz że mam prawo do dostępu do moich danych i ich poprawiania. "