Programista Javascript

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 września 2019. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
Kraków
nie podano

Comarch poszukuje specjalisty na stanowisko programisty Web w technologii JavaScript wybranych modułów będących częścią systemu OSS używanego przez operatorów telekomunikacyjnych na całym świecie (np. T-Mobile, Vodafone, itp.) w zakresie monitorowania urządzeń sieciowych oraz zapewnienia wysokiej jakości usług świadczonych przez operatorów (obszar Assurance & Analytics dla Telco).

Opis stanowiska:

  • analiza i implementacja wymagań systemu z wykorzystaniem języka JavaScript
  • współpraca z właścicielem produktu, specjalistami UX, wdrożeniami, testerami na różnych etapach tworzonego oprogramowania w zakresie analizy wymagań i projektowania systemu, tworzenia kodu i testów
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • tworzenie testów automatycznych (framework Jest)

Wymagania:

  • ukończone studia (lub w trakcie ukończenia) informatyki lub pokrewne
  • umiejętność programowania w JavaScript (z wykorzystaniem ECMAScript) i chęć dalszego rozwoju w tym obszarze
  • znajomość technologii webowych HTML 5, CSS, REST (web services)
  • znajomość środowiska programistycznego WebStorm (JetBrains) oraz systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, min. B2

Mile widziane jako dodatkowe atuty:

  • znajomość framework React.js
  • znajomość systemów JIRA, Bamboo, Jenkins
  • znajomość narzędzi: webpack, preprocesor Less
  • wiedza nt. architektury nowoczesnych aplikacji webowych oraz koncepcji tzw. microservices

Oferujemy:

  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • udział w dużych projektach klasy Enterprise dla największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce i na świecie w zakresie tworzenia oprogramowania do monitorowania sieci i zapewnienia wysokiej dostępności usług telekomunikacyjnych
  • praca z najnowszymi technologiami w zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz