Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 sierpnia 2020. Zobacz aktualne

Programista Java/Javascript

Firmao Polska Łódź
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie,
  • elastyczny wybór formy warunków zatrudnienia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze usług IT dla bizensu,
  • start-upowy system pracy,
  • kartę sportową,
  • codziennie prawdziwą włoską kawę, owoce i współfinansowane lunche,
  • parking.

Zakres zadań:

  • programowanie na podstawie specyfikacji,
  • współpraca w kreatywnym zespole przy rozwoju nowych wersji oprogramowania i nowych funkcjonalności.

Wymagania

Języki:

  • Angielski : Podstawowy

Umiejętności:

  • znajomości języków Java i/lub JavaScript
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • mile widziana znajomość innych środowisk

Kierunki studiów:

  • Informatyka