Generali
Warszawa Ubezpieczenia
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 maja 2021. Zobacz aktualne

Programista Java

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
Generali Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Twoje zadania

  • Projektowanie rozwiązań w technologii Java EE
  • Tworzenie i utrzymanie testów automatycznych (Spock, Selenium)
  • Implementacja wymagań biznesowych z użyciem Spring, Hibernate, Oracle, Angular10
  • Modelowanie struktur danych
  • Analiza i usuwanie błędów programistycznych
  • Zapewnienie ciągłości operacyjnej aplikacji
  • Doprecyzowanie wymagań biznesowych w realizowanych zadaniach
  • Dostarczanie wysokiej jakości kodu we wszystkich fazach tworzenia projektu oraz najlepszych rozwiązań dla powierzonych zadań

Nasze oczekiwania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość Java, Spring, Hibernate oraz serwisów webowych (REST/SOAP)
  • Znajomość baz danych Oracle, SQL, PL/SQL
  • Znajomość IntelliJ oraz narzędzi DevOps (np. Jenkins 2 Pipelines, Bamboo, Bitbucket, Artifactory, Nexus)
  • Znajomość systemu wersjonowania kodu GIT
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w realizacji przydzielonych zadań
  • Znajomość tematyki ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem

Twoje korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy, praca zdalna
  • Możliwość pracy w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego przez współpracę z ekspertami z zakresu architektury systemowej oraz infrastruktury
  • Poszerzenie wiedzy z zakresu ubezpieczeń
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali, bezpłatne lekcje języka angielskiego