Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 września 2019. Zobacz aktualne

Programista JAVA

Comarch Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Profil pracownika:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (zapraszamy także studentów ostatnich lat studiów informatycznych z doświadczeniem w wytwarzaniu oprogramowania),
  • praktyczna znajomość Java 7/8,
  • znajomość baz danych: SQL, Oracle,
  • mile widzialne doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji Git,
  • pomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • rozwój oprogramowania Comarch pod kątem nowych wymagań od klientów, udział w tworzeniu produktów Comarch dla branż m.in. telekomunikacyjnej, linii lotniczych, systemów ERP/e-commerce, instytucji finansowych, telemedycyny, FMCG
  • przeprowadzanie testów developerskich,
  • projektowanie rozwiązań programistycznych według wskazanych wymagań i opisu zadania,
  • sporządzanie dokumentacji oprogramowania.

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną,
  • dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych,
  • indywidualny plan szkoleniowy,
  • wyjazdy / spotkania integracyjne.

Dodatkowo:

  • czeka na Ciebie przyjazne, stabilne i rozwojowe miejsce pracy,
  • atrakcyjne wyzwania i możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,
  • duch przedsiębiorczości i innowacyjne podejście do pracy,
  • unikalne szkolenia w miejscu pracy,
  • projekty na całym świecie – ciekawe podróże i globalne możliwości zawodowe,
  • realizujemy projekty, używając najnowszych technologii i najlepszych metodologii,
  • bogate portfolio ciekawych, globalnych klientów.