Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 grudnia 2020. Zobacz aktualne

Programista iOS

Comarch Łódź
Nie podano
Praca
Umowa o pracę, umowa zlecenie

Cechuje Cię doskonała organizacja własnej pracy i masz doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę mobilną iOS? To właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz jako programista do naszego łódzkiego zespołu tworzącego produkt Comarch FSM.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Chęć tworzenia aplikacji mobilnych na platformę iOS
  • Znajomość Swift 5, Core Data, XCode
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji, inicjatywa w zakresie udoskonalania procesu wytwarzania oprogramowania

TWOJE ZADANIA

  • Współpraca z analitykami i projektantami w celu opracowania projektu oprogramowania
  • Programowanie (rozwój modułów oprogramowania)
  • Testy oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

DLA CIEBIE

  • Różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji dopasowany do Twoich potrzeb rozwojowych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach ekologicznych i dla lokalnych społeczności
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realizację ciekawych zadań R&D
  • Udział w projektach Proof of Concept
  • Współtworzenie produktu Comarch FSM notowanego w ramach Gartnera (jednej z największych na świecie firm analityczno-doradczych)
  • Szansa nauki od najlepszych - Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze telekomunikacyjnym