Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 maja 2019. Zobacz aktualne

Programista ERP

Compdata Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Charakterystyka projektu i zakres obowiązków:

Projekt dotyczy wsparcia i rozwoju istniejącego systemu ERP umożliwiającego pełne zarządzanie produkcją poczynając od aspektów

związanych z definicją produktu, poprzez organizację produkcji, planowanie, zbieranie danych i wyników końcowych. Głównym

elementem systemu jest aplikacja desktopowa, służąca do zarządzania całym systemem i opierająca się o bazę danych. W skład

projektu wchodzą również aplikacje będące interfejsem webowy pozwalającym na wprowadzanie danych do systemu.

Kandydat będzie odpowiedzialna z kodowanie, nowych funkcji, przygotowywanie dokumentacji, testowanie oraz poprawianie błędów.

Wymagania:

- solidne podstawy programowania obiektowego, dobra znajomość relacyjnych baz danych

oraz min. 6 miesięcy pracy na podobnym stanowisku

- znajomość języków programowania: Delphi lub chęć nauki tego języka, C#

- znajomość bazy danych: MS SQL

- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

- chęć i umiejętność szybkiego uczenia się nowych zagadnień oraz technik programistycznych

- kultura osobista, komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w międzynarodowym zespole

Mile widziana znajomość:

- technologii webowych: Angular, WebAPI, Web Forms

- systemu kontroli wersji: Git, SVN,Bitbucket

- zarządzanie projektem: Jira

- ciągła integracja: TeamCity

Oferujemy:

- samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- stabilny system wynagradzania

- narzędzia pracy wspierające wykonywanie powierzonych zadań

- możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy oraz stałego podnoszenia własnych kwalifikacji

- program szkoleń wewnętrznych

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- komfortowe biuro w Krakowie w atrakcyjnej lokalizacji

- owocowy wtorek i pyszną kawę :)