DANONE
Opole FMCG

Program Stażowy DAN ONE w Zespole Planowania Produkcji

Rekrutacja zdalna
DANONE Opole
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Na stanowisku stażysty w zespole Planowania Produkcji pracując w zakładzie produkcyjnym NUTRICIA w Opolu, będziesz odpowiadać za tworzenie raportów z obszaru łańcucha dostaw materiałów, a ponadto, będziesz wspierać zespół Planistów Produkcji w realizacji codziennych obowiązków. Jeśli chcesz mieć realny wpływ na zapewnienie ciągłości produkcji bezpiecznej żywności dla dzieci i niemowląt oraz pracować z markami takimi jak Bebiko, Bebilon czy Bobovita – aplikuj do NUTRICIA !

 

Na stanowisku stażysty w zespole Planowania Produkcji, na co dzień będziesz pracować w zakładzie produkcyjnym NUTRICIA w Opolu - będziesz odpowiedzialny(a) za przygotowanie analiz i raportów z zakresu planowania produkcji i optymalizacji wydajności, a ponadto będziesz:

  • Odpowiadać za planowanie dzienne linii produkcyjnych,
  • Aktywnie wspierać dział planowania produkcji podczas wdrażania nowych projektów (np. wdrożenia nowych produktów),
  • Bieżącym wsparciem dla planistów w zespole,

A co najważniejsze - będziesz mieć okazję rozwijać się i realizować zróżnicowane i ciekawe zadania z obszaru Planowania Produkcji, będąc częścią zaangażowanego zespołu ekspertów w swojej dziedzinie !


O Tobie:

Doskonale sprawdzisz się w tej roli, ponieważ:

  • Jesteś studentem lub absolwentem kierunków takich jak: Ekonomia; Zarządzanie, Logistyka lub pokrewnych,
  • Bardzo dobrze znasz język angielski i pakiet MS Excel, 
  • Potrafisz myśleć w sposób analityczny i wychodzić z własną inicjatywą,
  • Jesteś osobą komunikatywną oraz otwartą na poszukiwanie nowych rozwiązań, a praca pod presją czasu nie jest dla Ciebie wyzwaniem !


O Nas:

DANONE to nie jest zwykła firma – jesteśmy grupą spółek i razem z Żywiec Zdrój i Nutricia realizujemy naszą misję, zgodnie z którą „niesiemy zdrowie tak wielu ludziom jak to możliwe”. 

Dołączając do programu stażowego DAN One w zespole Planowania Produkcji NUTRICIA w zakładzie produkcyjnym w Opolu, będziesz aktywnie wspierać tę misję, pracując z zespołem doświadczonych specjalistów. Realizując codzienne zadania, będziesz mieć realny wpływ na zapewnienie ciągłości produkcji bezpiecznej żywności dla dzieci i niemowląt.

Dowiedz się więcej o nas na www.danone.pl/kariera-w-danone/ .

 

Oferujemy:

Rozwój to u nas podstawa! Czy wiesz, że ponad 50% naszych stażystów zostaje z nami po skończeniu programu? 

Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę na okres 12 miesięcy, regularny feedback, który pomoże Ci rozwijać Twoje kompetencje w danym obszarze oraz dedykowana mapę szkoleń oraz elastyczne godziny pracy,
  • Będziesz mieć dostęp do specjalnie stworzonego pakietu benefitów, m.in.: karty Multisport, dofinansowanie posiłków, zniżek dla pracowników, czy prywatnej opieki medycznej (wszystkie znajdziesz na: https://danone.pl/profesjonalisci/#benefity). 

 

Co dalej?

Po kliknięciu w przycisk aplikuj założysz swój profil w systemie rekrutacyjnym poprzez dodanie CV, dzięki któremu zapoznamy się z Twoim doświadczeniem. Następnie z wybranymi kandydatami umówimy się na pierwszą, telefoniczną rozmowę rekrutacyjna, a w kolejnym etapie zaprosimy Cię na spotkanie z przełożonym.


Cenimy różnorodność w naszej organizacji. Oznacza to pełne i sprawiedliwe rozważenie wszystkich aplikacji bez zwracania uwagi na rasę, kolor skóry, religię, płeć, wiek, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie narodowe czy niepełnosprawność.

Aplikuj teraz
Udostępnij stronę poprzez:

Podobne oferty

Junior Project Manager