DANONE
Bieruń FMCG

Program stażowy DAN ONE w zespole planowania produkcji

Rekrutacja zdalna
DANONE Bieruń
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Aktualnie, do zespołu Planowania Produkcji w zakładzie produkcyjnym DANONE w Bieruniu, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Stażysty !

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe oraz wiedzę w obszarze Planowania Produkcji ? Jeśli tak – to stanowisko jest dla Ciebie !

Jako stażysta będziesz odpowiadać za wsparcie działu w codziennych zadaniach, takich jak przygotowywanie raportów i analiz oraz na harmonogramowanie i optymalizacja planów produkcyjnych.

Dołącz do DANONE – czekamy właśnie na Ciebie ! 😊

 

O Pracy:

Na stanowisku Stażysty w zespole Planowania Produkcji w zakładzie produkcyjnym DANONE w Bieruniu, po odpowiednim wdrożeniu, będziesz odpowiadać za: 

 • Harmonogramowanie linii produkcyjnych,
 • Tworzenie oraz nadzór realizacji planów produkcyjnych w oparciu o prognozę sprzedaży w horyzoncie krótko i średnio terminowym,
 • Optymalizację cykli produkcyjnych (zarządzanie utylizacją i wydajnością operacyjną),
 • Wykonywanie analiz, raportów i zestawień niezbędnych do opracowywania planów produkcyjnych oraz monitoring i analizę poprawności danych w systemach planistycznych.


O Tobie:

Stanowisko Stażysty w zespole Planowania Produkcji, jest dla Ciebie, ponieważ:

 • Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze Planowania Produkcji – jeśli już je posiadasz, będzie to dodatkowym atutem, 
 • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem ostatniego roku studiów i jesteś dyspozycyjny/a do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin, 
 • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim, a MS Excel nie ma przed Tobą tajemnic, 
 • Jesteś osobą zaangażowaną, lubisz uczyć się nowych rzeczy oraz posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
 • Praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność i chcesz pracować w dynamicznym środowisku !


O Nas:

DANONE to nie jest zwykła firma – jesteśmy grupą spółek i razem z Żywiec Zdrój i Nutricia realizujemy naszą misję, zgodnie z którą „niesiemy zdrowie tak wielu ludziom jak to możliwe”. 

Dołączając do programu stażowego DAN One w zespole Planowania Produkcji DANONE w zakładzie produkcyjnym w Bieruniu, będziesz aktywnie wspierać tę misję, pracując z zespołem doświadczonych specjalistów. Realizując codzienne zadania, będziesz mieć realny wpływ na zapewnienie ciągłości produkcji !

Dowiedz się więcej o nas na www.danone.pl/kariera-w-danone/ .

 

Oferujemy:

Rozwój to u nas podstawa! Czy wiesz, że ponad 50% naszych stażystów zostaje z nami po skończeniu programu? 

Oferujemy Ci:

 • Umowę o pracę na okres 12 miesięcy, atrakcyjne wynagrodzenie, regularny feedback, który pomoże Ci rozwijać Twoje kompetencje w danym obszarze oraz dedykowana mapę szkoleń oraz elastyczne godziny pracy,
 • Będziesz mieć dostęp do specjalnie stworzonego pakietu benefitów, m.in.: karty Multisport, dofinansowanie posiłków, zniżek dla pracowników, czy prywatnej opieki medycznej (wszystkie znajdziesz na: https://danone.pl/profesjonalisci/#benefity). 

 

Co dalej?

Po kliknięciu w przycisk aplikuj założysz swój profil w systemie rekrutacyjnym poprzez dodanie CV, dzięki któremu zapoznamy się z Twoim doświadczeniem. Następnie z wybranymi kandydatami umówimy się na pierwszą, telefoniczną rozmowę rekrutacyjna, a w kolejnym etapie zaprosimy Cię na spotkanie z przełożonym.


Cenimy różnorodność w naszej organizacji. Oznacza to pełne i sprawiedliwe rozważenie wszystkich aplikacji bez zwracania uwagi na rasę, kolor skóry, religię, płeć, wiek, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie narodowe czy niepełnosprawność.

Aplikuj teraz
Udostępnij stronę poprzez:

Podobne oferty

Program Stażowy DAN ONE w Dziale Rozwoju i Innowacji (R&I)
DANONE
3 lokalizacje
Nie podano
Junior Project Manager