Wilhelmsen
Szczecin Żegluga
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 lutego 2022. Zobacz aktualne

Pricing Coordinator z j. angielskim

Wilhelmsen Szczecin
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Wilhelmsen Business Service Center (WBSC) wchodzi w skład holdingu Wilhelmsen, który od ponad 160 lat jest światowym dostawcą usług i produktów dla branży morskiej. Jako część globalnej korporacji zapewniamy wsparcie procesów biznesowych dla całej organizacji i prawidłowe funkcjonowanie systemów informatycznych w zakresie przechowywanych w nich danych. Obecnie WBSC w Szczecinie zatrudnia ponad 170 osób i cały czas poszerza swoją działalność o kolejne obszary zarówno biznesowe jak i geograficzne.

Zakres obowiązków:

  • Rejestrowanie kosztów i cen produktów w systemie ERP
  • Weryfikacja i aktualizacja istniejących kosztów i cen
  • Aktualizacja cenników w systemie ERP oraz plikach Excel
  • Wyszukiwanie i aktywne korzystanie z informacji zawartych w systemie ERP w celu zapewnienia prawidłowości procesów ofertowania i zakupu produktów.
  • Rejestrowanie i kontrola poprawności danych cenowych we wszystkich narzędziach organizacji.
  • Emailowy kontakt z klientami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi według ustalonych reguł.
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi członkami zespołu Pricing.
  • Poszerzanie wiedzy i budowanie pozycji specjalisty w zakresie kosztów i cen w organizacji.
  • Budowa bliskich relacji z kolegami i koleżankami z zespołu oraz współpracownikami z całego świata

Nasze wymagania:

  • Umiejętność pracy z programem Excel i przetwarzania danych liczbowych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2), która poza realizacją codziennych zadań umożliwi Tobie poznanie ciekawych osób z różnych części świata
  • Wykształcenie wyższe lub minimum rok doświadczenie na podobnym stanowisku, podstawowa wiedza z zakresu ekonomi lub finansów będzie atutem.
  • Doświadczenie w pracy z systemami oraz znajomość pakietu Office będzie atutem
  • Umiejętność logicznego i precyzyjnego myślenia oraz klarownej komunikacji
  • Dokładność i rzetelność przy wykonywania powierzonych zadań
  • Identyfikacja z takimi wartościami jak: team work, ciągły rozwój oraz szacunek dla różnorodności

Co oferujemy:

  • Udział w rozwoju działu Pricing oraz istniejących w nim procesów
  • Możliwość uczestniczenia w nowych projekatch, podnoszenie kwalifikacji i wewnętrzny
  • awans.
  • Poczucie stabilności zapewnione przez konkurencyje wynagrodzenie oraz możliwość
  • stałego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Pełne wdrożenie do pracy (Szkolenia z systemu i procesu w pierwszych tygodniach
  • pracy, e-learnings), ciągły kontakt z przełożonym i kolegami.
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Kulturę work life balance oraz akcje wspierające wellbeing – ważny jest dla nas Twój
  • komfort
  • Udział w szkoleniach zarówno z kompetencji miękkich jak i specjalistycznych, który
  • wspomoże Twój rozwój zarówno osobisty jak i zawodowy

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna (pakiet Premium)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Znaczący dodatek wakacyjny “Wczasy pod gruszą”
  • Karty przedpłacone na Święta
  • Kurs angielskiego w formie online
  • Nieograniczony dostęp do platformy e-learning na LinkedIn
  • Program poleceń pracowników
  • Owoce i warzywa w biurze