Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 czerwca 2021. Zobacz aktualne

Pre-sales

Pergamin Warszawa
4200 - 6700zł
Praca
Umowa B2B, umowa zlecenie

Pergamin od 2017 roku buduje rozwiązania dla biznesu, upraszczając i przyspieszając proces tworzenia i zawierania umów z pracownikami, klientami i dostawcami. Współpracuje z sektorem MŚP i korporacjami. Wśród naszych klientów są m.in. Santander Bank Polska, Grupa Volvo, Profitowi SA (Grupa Aegon), Kross, ANG, Atrium European Real Estate, Resi4Rent (Grupa Echo Investment), Going.

Szukamy osoby, która:

  • lubi ludzi i łatwo nawiązuje relacje,
  • jest sumienna,
  • systematycznie i starannie wykonuje swoje zadania,
  •  zna logikę działania systemów CRM
  •  jest nastawiona na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dużym plusem!

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • telefoniczny kontakt z przychodzącymi zapytaniami,
  • umawianie prezentacji Pergaminu,
  • pomoc Klientowi we wdrożeniu Pergaminu,
  • prezentowanie Pergaminu potencjalnym Klientom.

Oferujemy:

  • wsparcie na każdym etapie Twojej pracy - jeśli czegoś nie wiesz, chętnie pomożemy!
  • niezbędne narzędzia pracy (MacBooka, iPhone’a i biuro w centrum Warszawy w HubHub Nowogrodzka Square),
  • świetną atmosferę w pracy w startupie.

Wynagrodzenie:

3500 - 5500 zł netto zlecenie