LiveKid Operations
Kraków IT
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 grudnia 2020. Zobacz aktualne

Pre-Sales

LiveKid Operations Kraków
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Pre-Sales/Sales

Opis stanowiska

LiveKid – startup z siedzibą w Krakowie. Tworzymy aplikację do zarządzania żłobkami i przedszkolami, z której na co dzień korzysta już prawie 1000 placówek. A to dopiero początek! Wraz z rozwojem firmy zwiększyło się u nas zapotrzebowanie na nowe kompetencje. W związku z tym szukamy osoby, która chciałaby z nami dalej tworzyć coś wielkiego!

Wymagania:

  • niekończąca się chęć rozwoju i poprawy swoich wyników,
  • komunikatywność, duża otwartość i umiejętność negocjacji,
  • łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji z Klientem,
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych,

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • umawianie prezentacji aplikacji,
  • pomoc Klientowi we wdrożeniu narzędzia.

Jeśli zainteresowało Cię ogłoszenie i dotarłeś do tego miejsca to jest duża szansa, że właśnie na Ciebie czekamy!