Grupa Dekpol
Szczecin Budownictwo / Architektura
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 lipca 2021. Zobacz aktualne

Praktyki/staż/praca

Grupa Dekpol Szczecin
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż

Poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta Biura Budowy / Inżyniera budowy:

Opis stanowiska:

  • zadania asystenckie w biurze budowy,
  • bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót, ocena szans i ryzyk związanych z budową - bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót,
  • tworzenie zestawień i raportów na potrzeby budowy,
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej,
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura budowy oraz obsługa bieżących spraw administracyjnych,
  • współpraca z kierownikiem budowy.

Oferujemy pomoc i wsparcie opiekuna oraz kolegów z zespołu, pracę w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze, zdobycie doświadczenia w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży, możliwość zdobywania wiedzy od doświadczonych współpracowników o wieloletnim stażu w branży, możliwość zatrudnienia (umowa od krótkookresowej do wieloletniej), atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania.

Wymagania:

  • wykształcenie budowlane,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, rzetelność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra znajomość pakietu MS Office ((Excel, PowerPoint, Word), Autodesk AutoCAD

Przyślij swoje CV już dziś za pomocą formularza aplikacyjnego.

W tytule maila prosimy o wpisanie:

Praktyki

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).