KPMG
Warszawa Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 maja 2023. Zobacz aktualne

Praktyki - Zespół Zarządzania Ryzykiem Nadużyć (Forensic Advisory)

KPMG Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WarszawaWarszawa
Ikona rodzaj umowyumowa zlecenie

Zespół Zarządzania Ryzykiem Nadużyć (Forensic Advisory) świadczy usługi, których celem jest pomoc klientom w sprawach finansowych lub gospodarczych, mogących skutkować konsekwencjami karnymi, procesami cywilnymi lub podjęciem działań przez urzędy regulacyjne. Prowadzimy także projekty doradcze dla klientów z różnych sektorów w zakresie identyfikacji i ograniczania ryzyka nadużyć gospodarczych. Naszymi klientami są zarówno firmy polskie, jak i międzynarodowe.

Zespół tej grupy tworzą eksperci posiadający specjalistyczną wiedzę z zakresu rachunkowości, finansów, prawa oraz IT. W procesie doradczym współpracują oni ze sobą, łącząc doświadczenie z umiejętnością prowadzenia dochodzeń oraz z wiedzą z zakresu psychologii zarządzania, egzekwowania prawa i kształtowania właściwych postaw etycznych w przedsiębiorstwach.

Zakres obowiązków:

  • aktywny udział w wybranych obszarach projektów dochodzeniowych (Fraud and Misconduct Investigations), doradczych (Fraud Risk Management Projects), z zakresu informatyki śledczej (Forensic Technology) oraz wywiadu gospodarczego (Corporate Intelligence)
  • współpraca z zespołami KPMG Forensic z innych krajów
  • przeprowadzanie analiz danych finansowych i wyciąganie wniosków
  • wyszukiwanie i selekcja różnego typu informacji potrzebnych do realizacji projektów doradczych,
  • przygotowywanie ofert, prezentacji i innych materiałów dla klientów
  • wsparcie innych pracowników zespołu w codziennej pracy

Oczekujemy:

  • wykształcenie ekonomiczne, finansowe, prawne (absolwenci lub studenci w trakcie ostatnich lat studiów)
  • zajomość zagadnień finansowo-księgowych
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • dolności analityczne, umiejętność szybkiego kojarzenia faktów
  • umiejętność samodzielnego organizowania pracy i brania odpowiedzialności za powierzone zadania
  • zdolność do szybkiego uczenia się i chęć rozwoju
  • umiejętność efektywnej pracy w obliczu krótkich terminów realizacji
  • zaangażowanie i gotowość do pracy wielozadaniowej
  • umiejętność pracy w zespole i skutecznej komunikacji
  • mobilność (możliwe podróże do klienta)

Oferujemy:

  • płatne praktyki
  • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
  • pracę hybrydową – Ty wybierasz z jakiego miejsca!
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
  • służbowy iPhone i laptop
  • program rekomendacji – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce