KPMG
Katowice Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 maja 2023. Zobacz aktualne

Praktyki - zespół Advanced Automated Tools

KPMG Katowice
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona KatowiceKatowice
Ikona rodzaj umowyumowa zlecenie

Advanced Automated Tools (AAT) to zespół ekspertów z zakresu analizy danych, analizy oraz automatyzacji procesów biznesowych oraz wdrażania usprawnień procesów. Na co dzień zajmujemy się tworzeniem narzędzi usprawniających pracę zespołu wsparcia audytu oraz zespołów audytowych. Od początku istnienia zespołu z sukcesami łączymy świat biznesu ze światem IT, promując nowoczesne rozwiązania technologiczne, tłumacząc wymagania biznesowe na język techniczny oraz przekładając zawiłości technologiczne na język biznesu.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • bieżące wsparcie powstających narzędzi
  • uczestnictwo w procesie analizy procesów biznesowych pod kątem usprawnień i automatyzacji
  • przygotowywanie zapytań SQL
  • wdrażanie narzędzi oraz usprawnień opartych o Excel / VBA

Nie przejmuj się jeśli nie wszystko jest dla Ciebie jasne w tym momencie – w trakcie trwania stażu wszystkiego Cię nauczymy!

Oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • praktyczna wiedza z zakresu automatyzacji Excel z wykorzystaniem VBA
  • znajomość SQL
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • terminowość
  • komunikatywność
  • spostrzegawczość i umiejętność wyciągania wniosków
  • otwartość na nowości oraz na zmianę
  • dostępność w wymiarze min. 30 h/ tyg

Oferujemy:

  • pracę hybrydową – Ty wybierasz z jakiego miejsca!
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • program rekomendacji – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • służbowy iPhone i laptop
  • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
  • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
  • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce