Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 września 2020. Zobacz aktualne

Praktyki w Dziale Należności

Valeo Kraków
Nie podano
Praktyki, Staż

Valeo

Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projekcie, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej.

Valeo Holding Group - Shared Services Center

W Skawinie zlokalizowane jest Centrum Usług Wspólnych dla takich obszarów jak: finanse/księgowość, IT, HR, zakupy oraz zarządzanie łańcuchem dostaw. Centrum to, swoim zasięgiem obejmuje wszystkie zakłady produkcyjne w Polsce oraz część zakładów zlokalizowanych na terenie Europy.

Lokalizacja:Skawina obok Krakowa

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentacji oraz przedstawienie jej do walidacji zakładów;
  • Alokowanie należności;
  • Wsparcie zespołu w przygotowywaniu i zamykaniu okresu;
  • Przygotowywanie wymaganych raportów.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Student/-ka kierunków w obszarze rachunkowości i finansów;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomości pakietu MS Office;
  • Dyspozycyjność min. 3-5 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • Bezpłatne praktyki w Dziale Należności;
  • Zdobycie wiedzy merytorycznej, jak również praktycznego doświadczenia;
  • Praca w międzynarodowej firmie produkcyjnej w przyjaznej atmosferze.