Deloitte
Katowice Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 maja 2022. Zobacz aktualne

Praktyki w dziale Doradztwa Podatkowego

Rekrutacja zdalna
Deloitte Katowice
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie
Logo Deloitte
Miejsce pracy: Katowice

Kogo szukamy

Jeśli...

  • jesteś studentką lub studentem 4 lub 5 roku studiów (kierunków: prawo, rachunkowość, finanse, ekonomia lub zarządzanie)
  • chcesz się rozwijać w obszarze podatków
  • znasz język angielski
  • znasz programy MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • nauka nowych rzeczy sprawia Ci przyjemność
  • masz już za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe w zakresie podatków/prawa podatkowego będzie to dla nas atut

Twoja przyszła rola

 Będziesz wspierać nas w takich zadaniach jak:

  • wyszukiwanie i wstępne analizowanie informacji z obszaru podatków/prawa podatkowego
  • research informacji spoza obszaru podatków niezbędnych do realizacji prowadzonych projektów
  • rozwiązywanie konkretnych problemów prawno-podatkowych, sporządzanie raportów, opinii, pism do organów podatkowych

Co oferujemy

Co możemy Ci zagwarantować:

  • płatne praktyki (na podstawie umowy zlecenie), które mogą zakończyć się ofertą pracy
  • przyjacielską i wspierającą atmosferę
  • poznanie najlepszych praktyk, narzędzi, nowych technologii oraz standardów funkcjonowania zespołów w Doradztwie Podatkowym Deloitte
  • szeroką ofertę szkoleń merytorycznych oraz kompetencji miękkich (szkolenia wewnętrzne)

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Doradztwo Podatkowe oferuje kompleksowe usługi obejmujące wszystkie aspekty działalności naszych klientów. Doradzamy przedsiębiorstwom w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, a pracodawcom w zakresie podatku PIT. Nasze usługi obejmują również ceny transferowe, fuzje i przejęcia, podatek VAT, akcyzę, cło, międzynarodowe prawo podatkowe, postępowania podatkowe i sądowe, ryzyko podatkowe, podatki w systemach IT oraz outsourcing księgowo - podatkowy oraz kadrowo-płacowy, który świadczy zespół BPS.

Ścieżka Rekrutacji

I etap         – zapoznajemy się z Twoją aplikacją

II etap        – zapraszamy na testy online - analityczne i z j. angielskiego

III etap        – wybrane osoby zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne (online)