KPMG
Poznań Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 października 2022. Zobacz aktualne

Praktyki - Postępowania podatkowe i sądowe

KPMG Poznań
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona PoznańPoznań
Ikona rodzaj umowyumowa zlecenie

Nasi doradcy podatkowi pomagają klientom w efektywnej i kompleksowej ocenie skutków podatkowych podejmowanych przez nich decyzji gospodarczych i reprezentują klientów przed organami sądowymi.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie pism procesowych, wniosków,
  • przygotowanie opinii podatkowych,
  • analiza konkretnych stanów faktycznych, orzecznictwa i doktryn.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta IV lub V roku (preferowane kierunki prawnicze, administracyjne, finansowe, ekonomiczne),
  • zainteresowania tematyką podatkową oraz postępowaniem podatkowym i administracyjnym, w szczególności w zakresie kontroli i postępowań podatkowych, oraz chęci rozwoju w tym obszarze,
  • zainteresowania prawem cywilnym, prawem gospodarczym i postępowaniem cywilnym oraz chęci rozwoju w tym obszarze,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • status aplikanta adwokackiego lub aplikanta radcowskiego będzie dodatkowym atutem.

Oczekujemy:

  • płatne praktyki,
  • współpracę z najlepszymi ekspertami przy różnorodnych zadaniach – zdobądź praktyczne doświadczenie pod ich okiem,
  • hybrydowy model pracy – stacjonarnie pracujemy w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji,
  • szeroki wybór szkoleń zintegrowanych w ramach platformy Degreed, m.in. szkolenia LinkedIn Learning, certyfikowane szkolenia Microsoft, szkolenia wewnętrzne,
  • wewnętrzny program rekomendacji – poleć znajomego i zdobądź bonus finansowy
  • służbowy iPhone i laptop,
  • możliwość otrzymania zaświadczenia potwierdzającego udział w praktykach,
  • program mentoringowy – możesz wybrać swojego mentora, który będzie się dzielił z Tobą wiedzą, uczył najlepszych praktyk i inspirował,
  • komfortowy start – Twój Buddy będzie wsparciem dla Ciebie w pierwszych miesiącach praktyk.

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce