Praktyki / Legionowo

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 sierpnia 2018. Sprawdź aktualne oferty.
Praktyki
Legionowo
nie podano

Zakres obowiązków:

  • Rozliczanie robót podwykonawczych
  • Sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji projektowej
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • Udział w procesie oferowania i kosztorysowania
  • Współudział w innych zadaniach niezbędnych do realizacji projektu

Wymagania:

  • Jesteś absolwentem lub studentem studiów inżynierskich lub ostatnich lat studiów magisterskich
  • Znasz programy NORMA i AutoCAD
  • Jesteś osobą odpowiedzialną i dokładną
  • Jesteś osobą komunikatywną, kreatywną, zaangażowaną w pracę
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Praktyki płatne w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość poszerzenia swojego doświadczenia, zarówno praktycznego jak i teoretycznego w zakresie Budownictwa Ogólnego
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży
  • Pracę wykonywaną w sposób etyczny i bezpieczny

Lokalizacja:

Legionowo

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz