KPMG
Wrocław Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 stycznia 2023. Zobacz aktualne

Praktyki - Ceny Transferowe

KPMG Wrocław
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona WrocławWrocław
Ikona rodzaj umowyumowa zlecenie

Nasi doradcy podatkowi pomagają klientom w efektywnej i kompleksowej ocenie skutków podatkowych podejmowanych przez nich decyzji gospodarczych oraz we wdrożeniu najbardziej efektywnych podatkowo strategii. Zajmujemy się doradztwem w pełnym zakresie tematyki cen transferowych obejmującym m.in. planowanie transakcji grupowych, przygotowanie i implementację polityki w zakresie cen transferowych, przygotowujemy dokumentację do transakcji z podmiotami powiązanymi, a także weryfikujemy poziom cen w transakcjach poprzez przygotowanie analiz rynkowych.

Reprezentujemy klientów w trakcie postępowań kontrolnych dotyczących transakcji grupowych, a także w negocjacjach porozumień cenowych z przedstawicielami Ministerstwa Finansów.

Zakres obowiązków:

  • udział projektach w obszarze doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym
  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta IV lub V roku (preferowane kierunki ekonomiczne i finansowe)
  • zainteresowania tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w obszarze cen transferowych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności pracy w zespole
  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia
  • preferowana dostępność: 40h tygodniowo, min. 32h tygodniowo

Oferujemy:

  • płatne praktyki
  • współpracę z najlepszymi ekspertami przy różnorodnych zadaniach – zdobądź praktyczne doświadczenie pod ich okiem
  • hybrydowy model pracy – stacjonarnie pracujemy w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji
  • komfortowy start – Twój Buddy będzie wsparciem dla Ciebie w pierwszych miesiącach praktyk
  • szeroki wybór szkoleń zintegrowanych w ramach platformy Degreed, m.in. szkolenia LinkedIn Learning, certyfikowane szkolenia Microsoft, szkolenia wewnętrzne
  • wewnętrzny program rekomendacji – poleć znajomego i zdobądź bonus finansowy
  • służbowy iPhone i laptop
  • możliwość otrzymania zaświadczenia potwierdzającego udział w praktykach
  • program mentoringowy – możesz wybrać swojego mentora, który będzie się dzielił z Tobą wiedzą, uczył najlepszych praktyk i inspirował

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce